„Mój Ogródek” – miesięcznik każdego działkowca i ogrodnika! Styczniowy numer na rynku od 20 grudnia!

2712.2019

W styczniowym „Moim Ogródku” polecamy praktyczne rady i wskazówki dotyczące m.in. rozsady roślin sezonowych, kłopotliwych odrostów korzeniowych, a także uprawy roślin ozdobnych na glebach ciężkich.

W bieżącym wydaniu pomagamy pozbyć się z rabat turkucia podjadka – owada uszkadzającego działkowe uprawy oraz mówimy stanowcze NIE rdzy gruszy – chorobie, która atakuje coraz częściej drzewka grusz na działkach.

Zachęcamy do kolekcjonowania cyklu – Sadownicze abc! W wydaniu styczniowym „Mojego Ogródka” już część czwarta –Cięcie odmładzające drzew owocowych. Bądź modny, praktyczny i ekonomiczny – uprawiaj własne owoce na działce! (Jeśli przegapiłeś jeden z numerów „Mojego Ogródka” zawierający cykl sadowniczy, to nic straconego! Wystarczy odwiedzić stronę sklepu działkowca www.dzialkowiecsklep.pl i zamówić wybrany numer wraz z brakującą częścią cyklu. Zamówienie można też złożyć pod numerem telefonu:22 101 34 34). Uwaga „Mój Ogródek” dostępny jest również w wersjii cyfrowej.

 

Polecamy wiele inspirujących artykułów, w tym m.in.:

• W zastępstwie bukszpanu – Jeśli nie musisz, to nie sadź na działce bukszpaów! Posadź inne krzewy, których nie niszczy ćma bukszpanowa! Poznaj nasze wyselekcjonowane propozycje! Równie piękne, niezagrożone zniszczeniem.

• Owocowe hity „ciemne” maliny i jeżyna – Uprawa superowoców się opłaca! Dlaczego? Po pierwsze ciemne owoce są źródłem antocyjanów – związków działających prozdrowotnie, po drugie – ich uprawa nie jest trudna, a po trzecie – mamy własne, zdrowe owoce i to za darmo, w dużych ilościach!

• Warzywa nowocześniej – Tylko u nas znajdziesz trendy związane z uprawą i domowym przetwórstwem warzyw! Poznaj możliwości „parapetowych” miniwarzywników. Żyj smacznie i zdrowo.

• Elegancja – Warto mieć działkę uprawową, ale przy tym elegancką – jedno z drugim się nie kłóci. W atrakcyjnym otoczeniu, lepiej wypoczywamy i mamy więcej siły do działkowego działania!

Galeria