Nowy wrześniowy "Mój Ogródek"

1908.2016

W bieżącym numerze doradzimy jak zadbać o naszą działkę na przełomie lata i jesieni – co przyciąć, co przesadzić a co wykopać. Podpowiemy jak stworzyć kwitnący, wiosenny trawnik z roślin cebulowych, tak aby nowy sezon przywitać w atrakcyjnej, kolorowej odsłonie. Zachęcimy do sadzenia roślin zimozielonych, zdobiących działkę przez cały rok. Podpowiemy, które gatunki wybrać i jak o nie odpowiednio dbać.

Z naszym wrześniowym ABC w warzywniku, nie popełnisz błędów, a  wszystkie prace staną się łatwiejsze. Doradzimy jakie nawozy zakupić, co nawozić i kiedy stosować na działce. Wytłumaczymy jak zbadać pH gleby i pomożemy przygotować działkę do kolejnego sezonu.

Zainspirujemy do stworzenia na działce rabaty z centralnym punktem, takim jak np. zegar słoneczny, poidełko dla ptaków – wskazując odpowiedni dobór roślin do takiej kompozycji. Podpowiemy jak krok po kroku wykonać atrakcyjną działkową ścieżkę z odciskanymi wzorami w betonowych kaflach.

Polecamy również:

Ozdobne czosnki – Tylko u nas dowiesz się więcej i kupisz najatrakcyjniejsze ozdobne czosnki! Sprawdź, które pasują na Twoją działkę!

Trawnik w 10 krokach – Angielski trawnik, proszę bardzo! Z naszymi radami, jest to możliwe nawet na małej działce!

Zwalczać czy nie zwalczać – Skuteczna ochrona roślin zaczyna się od prawidłowego rozpoznania! Skorzystaj z naszych rad, naprawdę warto!

Ogród last minute – Jesienne kwitnące kompozycje, tylko u nas! Sprawdź, jakie przygotowaliśmy propozycje na Twoją działkę, balkon lub taras.

Jarzębina na nowo – Czyli jakie odmiany wybrać, aby mieć na działce „drzewko owocowe”. Polecimy najsmaczniejsze i najzdrowsze przetwory z jarzębiny.

We wrześniowym „Moim Ogródku” każdy znajdzie coś dla siebie i na swoją kieszeń! Zapraszamy!